Adres korespondencyjny:

Texar
ul.Wesoła 3,Wola Filipowska
32-065 Krzeszowice k. Krakowa

tel: 0048 515 268 419

e’mail: biuro@texar.eu

Konto bankowe:
PKO I/o Kraków: 26 1020 2892 0000 5102 0158 3269

Prześlij do nas swoje zapytanie

11 + 8 =

Polityka prywatności

Przesyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności.
O naszej działalności:

Texar jest na rynku od 2005 roku. Zaczynaliśmy w czasach, gdy pojęcie marketingu było czymś dla wybrańców. Dziś niemal każda firma zatrudnia marketingowca. 

Stale się rozwijamy, by zapewnić Klientom jak najlepszą jakość gadżetów reklamowych. Dzięki temu pomagamy innym w ich rozwoju. Dysponując własnym parkiem maszynowym, jesteśmy niezależni i możemy niezwłocznie realizować zamówienia, by dotarły zawsze na czas. 

Rozumiemy, jak ważny jest marketing w czasach ogromnej konkurencji. Dlatego od początku wspieramy naszych Klientów w realizacji ich celów i strategii. Pomagamy im w wyborach, niezależnie od wielkości zamówienia. Zależy nam na dobrych relacjach z Partnerami biznesowymi, dlatego dbamy o nich każdego dnia. Naszymi produktami wspomagamy proces brandingu u Klientów.

Texar ofertę kieruje do firm, dla których liczy się zarówno jakość jak i przystępna cena.Rozumiejąc jak ważną wartością dla Państwa jest czas proponujemy kompleksową obsługę. Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów graficznych jak i ich realizacją. Pomagamy kreować wizerunek firmy wykorzystując odzież reklamową m.in : koszulki polo, t-shirty, polary oraz drobne upominki reklamowe np. długopisy reklamowe, breloki, parasole. Na odzieży reklamowej wykonujemy haft lub nadruk reklamowy, a na gadżetach nadruk lub zdobienie laserem. Ułatwiamy identyfikację pracowników firmy produkując smycze reklamowe wraz z etui na identyfikator oraz wizytówką firmową. Dla nas każde zlecenie jest wyzwaniem a każdego klienta traktujemy indywidualnie wiedząc jak istotne jest promowanie własnej marki lub logo. Realizujemy i proponujemy oryginalne projekty, by każdy produkt reklamowy był dokładnie tym czego oczekujesz.

Texar gadżety reklamowe

Wola Filipowska, ul.Wesoła 3
32-065 Krzeszowice
tel: 515-268-419